Eaton 16NHG01B NH FUSE 16A 500V GG/GL SIZE 01 NH-betét 16A, DIN 01 méret, 500V AC, gG/gL
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
16 A
Szélesség méret
29,6 mm
Hosszúság méret
135 mm
Magasság méret
135 mm