Eaton 149430 FCFSDNH00BB100 NH00-biztosítós szakaszoló, függ. 100mm (M8), 160A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Pólusszám
3
Szélesség méret
49 mm
Hosszúság méret
410 mm
Magasság méret
122 mm