Eaton Bussmann NH-betét 50A, DIN 02 méret, 500V AC, gG/gL 50NHG02B
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Bussmann 50NHG02B NH-betét 50A, DIN 02 méret, 500V AC, gG/gL Eaton
Termék adatok
Névleges áram
50 A
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm