Eaton Bussmann NH-betét 355A, DIN 03 méret, 500V AC, gG/gL 355NHG03B
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Bussmann 355NHG03B NH-betét 355A, DIN 03 méret, 500V AC, gG/gL Eaton
Termék adatok
Névleges áram
355 A
Szélesség méret
54 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm