BTICINO LivingNow dugalj Ger-Ita flat socket fehér KW4140A16F
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Gyártó neve
Legrand Zrt.
EAN
Gyártó címe
6600 Szentes, Ipartelepi út 14.
Gyártó elérhetősége
vevoszolgalat@legrand.hu
Névleges feszültség
250
Anyag
műanyag
Szín
fehér
Kivitel
Bipasso olasz típus
Ütésállóság
egyéb
Frekvencia
45 - 55 Hz
Gyártó/Márka
Legrand
Mélység
0 mm
Névleges áram
16 A