Schneider Electric Altivar 340 - ATV340U75N4S - frekvenciaváltó 7,5 kW (10 HP), 400 V, háromfázisú, Sercos
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV340 7,5KW 10HP 400V frekvenciaváltó WITH SERCOS ATV340U75N4S Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
317 mm
Hosszúság méret
370 mm
Magasság méret
130 mm
Mélység
234 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V