Schneider Electric Altivar 340 - ATV340U22N4S - frekvenciaváltó, 2,2 kW (3 HP), 3 fázis, 380–480 V, alaplapra szerelhető, Sercos
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV340 2,2KW 3HP 400V frekvenciaváltó WITH SERCOS ATV340U22N4S Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
317 mm
Hosszúság méret
370 mm
Magasság méret
105 mm
Mélység
232,5 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V