Schneider Electric Altivar 340 - ATV340D22N4S - frekvenciaváltó, 2,2 kW (3 HP), 3 fázis, 380–480 V, hűtőbordás, Sercos
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV340 22KW 30HP 400V frekvenciaváltó WITH SERCOS ATV340D22N4S Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
298 mm
Hosszúság méret
547,9999999999991 mm
Magasság méret
337 mm
Mélység
249 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V