Schneider Electric Altivar 340 - ATV340U15N4S - frekvenciaváltó, 1,5 kW (2 HP), 3 fázis, 380–480 V, alaplapra szerelhető, Sercos
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV340 1,5KW 2HP 400V frekvenciaváltó WITH SERCOS ATV340U15N4S Schneider
Ez a termék az Altivar 340 termékcsalád része, amely 0,75 kW-tól 75 kW-ig terjedő, változó fordulatszámú meghajtókat kínál. Ez a frekvenciaváltó a C3 kategóriának megfelelő integrált EMC-szűrővel rendelkezik. Háromfázisú váltakozó áramú aszinkron és szinkron motorokhoz tervezték, amelyek maximális teljesítménye 1,5kW/2HP nagy terhelés esetén és 2,2kW/3HP normál terhelés esetén. Ez egy 3 fázisú, változó fordulatszámú meghajtó, amelynek névleges tápfeszültsége 380V-480V, frekvenciája 50/60Hz és folyamatos kimeneti árama 5,6A 4kHz-en. Csavaros csatlakozókkal van felszerelve az elektromos csatlakoztatáshoz és 3 RJ45 csatlakozóval a Modbus soros kommunikációhoz. A termék IP20-as védettségű. Méretei: 85 mm (szélesség) x 232,5 mm (mélység) x 270 mm (magasság). Súlya 1,7 kg. Alkalmas csomagolási, anyagmegmunkálási, anyagmozgatási és emelőgépes szegmensbeli alkalmazásokhoz. Ez a termék CSA, CE, C-Tick, EAC, UL és TUV tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az UL 508C, UL 618000-5-1, EN/IEC 61800-3, EN/IEC 61800-5-1, IEC 60721-3 és IEC 61508 szabványoknak. Támogatja a szekrénybe történő beépítési módszert. Az Altivar Machine ATV340 változó fordulatszámú hajtások sorozata 1HP-tól 100HP-ig terjedő motorteljesítményt fed le nagy teljesítményű üzemben, 3 típusú moduláris, Ethernet és SERCOS termékkel. Az Altivar Machine ATV340 változó fordulatszámú meghajtók csúcsszintű automatizálási képességeket és kiemelkedő motorvezérlési technológiát kínálnak egyszerűséggel kombinálva.
Termék adatok
Szélesség méret
288 mm
Hosszúság méret
353 mm
Magasság méret
107 mm
Mélység
232,5 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V