Schneider Electric Altivar 340 - ATV340D11N4S - frekvenciaváltó, 1,1 kW (1,5 HP), 3 fázis, 380–480 V, hűtőbordás, Sercos
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV340 11KW 15HP 400V frekvenciaváltó WITH SERCOS ATV340D11N4S Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
560 mm
Magasság méret
340 mm
Mélység
249 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V