Schneider Electric Altivar ATV12 - ATV12H037M3 - frekvenciaváltó, 0,37kW, 3f, 230VAC, Modbus RTU, IP20, hűtőbordás
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV12 frekvenciaváltó 370W/230V/3f. hűtőbordás ATV12H037M3 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
187 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
115 mm
Mélység
1 212 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V