Schneider Electric Altivar ATV12 - ATV12H037F1 - frekvenciaváltó, 0,37kW, 1f, 110VAC, Modbus RTU, IP20, hűtőbordás
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV12 frekvenciaváltó 370W/120V/1f. hűtőbordás ATV12H037F1 Schneider
Frekvenciaváltó ATV12, 0,37kW, 0,55hp, 100..120V, 1f, hűtőbordával. termékcsalád: Altivar 12 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - termék felhasználási területe: aszinkron motorok - szerelvény stílusa: hőnyelővel - komponens neve: ATV12 - készletenkénti mennyiség: 1 darab - EMC szűrő: EMC szűrő nélkül - beépített ventilátor: nincs - fázisok hálózatszáma: 1 fázis - aszinkron motor vezérlőprofil: érzékelő nélküli fluxusvektor vezérlés, feszültség/frekvencia arány, (V/f), másodfokú feszültség/frekvenciaarány - zajszint: 0 dB. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : - Becsomagolt állapotban is konfigurálható, Bekötés után azonnal indítható, nem igényel beállítást, Intuitív menürendszer, Még kisebb méret, Alapból beépített C1-es (B-osztályú) EMC-szűrő, Helyi kezelőszerv az előlapon, Alapból beépített Modbus kommunikáció, Ellenáll a fokozott igénybevételű üzemi környezetnek (pl. Maró anyagok).. Alkalmazások: - élelmiszeripar és italgyártás (ketreces baromfitartás, üvegházak stb.). Mozgatható gépek és hálózati csatlakozóval felszerelt kis eszközök. Hagyományosan más megoldást használó alkalmazások (kétsebességű egyenáramú motorok, mechanikus hajtások stb.)..
Termék adatok
Szélesség méret
186 mm
Hosszúság méret
186 mm
Magasság méret
106 mm
Mélység
1 212 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V