Schneider Electric Altivar Lift - ATV71LD48N4Z - frekvenciaváltó 480V 48A 22KW
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV LIFT frekvenciaváltó 480V 48A 22KW ATV71LD48N4Z Schneider
Ez az Altivar Lift változtatható sebességű hajtás háromfázisú aszinkron és aszinkron motorokat képes táplálni (jeladóval vagy anélkül). Hűtőbordával tervezték és beépített EMC szűrővel rendelkezik. 380V és 480V AC névleges tápfeszültségen működik. Ezt a meghajtót kifejezetten a szakemberek számára tervezték. Fejlett funkciókat tartalmaz, mint például a félpadló vezérlése, az ellenőrzési mód, a visszatekerés kezelése, közvetlenül a padlóra, evakuálás UPS-sel, terhelésmérés, késleltetett hőleállítás. Legfeljebb 22 kW/30 LE névleges teljesítményű motorokhoz alkalmas. Méretei: 240 mm széles, 550 mm magas, 230 mm mély. Ez a hajtás pontosságot és tartósságot biztosít az emelőalkalmazásokhoz. Külső szűrő nélkül megfelel az EN 12015 és EN 12016 emelési szabványoknak. Az Altivar Lift meghajtókhoz olyan tartozékok állnak rendelkezésre, mint a távoli grafikus kijelzőterminál, az egyszerű betöltő eszköz és az olyan opciók, mint a kódoló interfész kártyák, I/O kártyák.
Termék adatok
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
700 mm
Magasság méret
295 mm
Mélység
230 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V