Schneider Electric Altivar Lift - ATV71LD14N4Z - frekvenciaváltó 480V 14A 5,5KW
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV LIFT frekvenciaváltó 480V 14A 5, 5KW ATV71LD14N4Z Schneider
Ez az Altivar Lift változtatható sebességű hajtás háromfázisú aszinkron és aszinkron motorokat képes táplálni (jeladóval vagy anélkül). Hűtőbordával tervezték és beépített EMC szűrővel rendelkezik. 380V és 480V AC névleges tápfeszültségen működik. Ezt a meghajtót kifejezetten a szakemberek számára tervezték. Fejlett funkciókat tartalmaz, mint például a félpadló vezérlése, az ellenőrzési mód, a visszatekerés kezelése, közvetlenül a padlóra, evakuálás UPS-sel, terhelésmérés, késleltetett hőleállítás. Legfeljebb 5,5 kW / 7,5 LE névleges teljesítményű motorokhoz alkalmas. Méretei: 175 mm széles, 295 mm magas, 161 mm mély. Ez a hajtás pontosságot és tartósságot biztosít az emelőalkalmazásokhoz. Külső szűrő nélkül megfelel az EN 12015 és EN 12016 emelési szabványoknak. Az Altivar Lift meghajtókhoz olyan tartozékok állnak rendelkezésre, mint a távoli grafikus kijelzőterminál, az egyszerű betöltő eszköz és az olyan opciók, mint a kódoló interfész kártyák, I/O kártyák.
Termék adatok
Szélesség méret
270 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
320 mm
Mélység
161 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V