Schneider Electric Altivar Lift - ATV71LD10N4Z - frekvenciaváltó 480V 10A 4KW
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV LIFT frekvenciaváltó 480V 10A 4KW ATV71LD10N4Z Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
270 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
320 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
161 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V